Шакирзян Віктор Володимирович

Секретар Рівненської міської ради. Позафракційний. Ініціатор створення тимчасової контрольної комісії з вивчення питання хаотичної забудови міста Рівного в Рівненській міські раді. Очільник політичної партії «Рівне Разом».

42 роки, рівнянин, одружений, виховує трьох синів та доньку. Голова громадської організації “Рівне Разом”, успішний підприємець. Керівник  відомої своїми соціальними та благодійними проєктами компанії “Захід-Трансбуд”.

Українець, народився 20 листопада 1978 року в Бабині, неподалік Рівного у родині робітників. Батько - Володимир, водій-механік. Мама - Світлана пенсіонерка, працювала на цукровому заводі.

Вищу освіту здобув у рівненському Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю “Будівництво”.

Професійний шлях:

Професійний шлях розпочав у 2001 році з посади менеджера. З 2007 року займається бізнесом. У 2012 році створив компанію “Захід-Трансбуд”. Підприємство займається будівництвом, перевезенням великогабаритних вантажів та наданням в оренду спецтехніки. “Захід-Трансбуд” є одним з лідерів на ринку у Рівному та Рівненській області.

Громадська та волонтерська діяльність:

  • Постійно підтримує рівненський спорт, допомагає в організації поїздок рівненським командам на міжнародні змагання.
  • Впродовж багатьох років допомагає спеціалізованому реабілітаційному центру для дітей з обмеженими можливостями.
  • Співпрацює з рівненською дитячою лікарнею у питанні забезпечення клініки медичним обладнанням.
  • З початку військової агресії проти України постійно допомагає Збройним Силам України та добровольчим батальйонами в зоні АТО/ООС.

Має відзнаки та нагороди. Зокрема, орден від Спілки бійців та волонтерів АТО «Сила України» за надання волонтерської допомоги, а також, нагрудний знак «Волонтер України». Крім того, за постійну підтримку у розбудові української церкви, нагороджений орденом Святителя і Чудотворця Миколая.

В ГОРУ