Ми не будемо закривати очі на неякісне виконання робіт

Віктор Шакирзян: «Ми не будемо закривати очі на неякісне виконання робіт».
На останньому пленарному засіданні Рівненської міської ради виділили кошти на відновлення мережі зливної каналізації від вулиці Бульби Боровця до вулиці Виговського.
Це одне з критичних місць Рівного, де постійно під час дощів люди страждають від підтоплень. Ще з минулого року цю проблему ніби мали вирішувати але підрядник поставився до виконання робіт безвідповідально тож мешканці почали бити на сполох.
«До нас почали звертатись люди розповідаючи про те, що роботи проведено не якісно. Це неприпустимо, тому ми зі спеціалістами УКБ виїхали на місце, висновок від побаченого був очевидний і я дав доручення розірвати догорів із цим виконавцем. Таким чином ми зберегли для міської скарбниці 200 тисяч гривень – їх не заплачено. Це буде уроком: свідченням того, що надалі ми не будемо закривати очі на неякісне виконання робіт. Якщо виконавець отримав замовлення від міста, воно має бути виконано на відмінно. Тим більше, це кошти нашої громади», що стосується виділених на сесії міської ради коштів то на них ми плануємо повторно провести відповідні роботи на згаданих вами вулицях і цього разу будемо пильно стежити, аби їх виконали якісно – прояснив ситуацію секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.
Тож невдовзі буде оголошено тендер і новий виконавець візьметься до роботи.