Катерина МАРЧУК взяла участь в обговоренні проекту « Міський громадський транспорт в Україні ІІ»

Закупити 17 пасажирських тролейбусів великого класу довжиною 12 метрів із 15-ти кілометровим автономним ходом, що дасть можливість оновити тролейбусний парк та суттєво розвантажити існуючі маршрути тролейбусного транспорту в місті через ділянки без наявних ліній: мікрорайон «Північний» та «Залізничний вокзал». Задля реалізації такої ідеї 10 листопада відбулось перше засідання з обговорення проекту «Міський громадський транспорт в Україні 2».

« Сьогодні була створена перша робоча група. Ми розглядали перший діючий проект, який дає можливість нашому місту взяти кредит у сумі 6 млн. євро на 22 роки під два відсотки. Це дало би можливість оновити 17 одиниць рухомого складу наших тролейбусів з автономних ходом на 15 кілометрів. Найголовнішим є те, що ми почали розглядати колегіально напрями зі зміни та покращення послуг нашого громадського транспорту», – розповіла голова «транспортної» комісії Рівнеради від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Катерина МАРЧУК.

Таке бачення не є остаточним. Надалі, всі питання щодо вартості кредиту, умов та термінів виплати будуть обговорюватись в процесі напрацювання угоди з містом та її ратифікації між державою Україна та Європейським інвестиційним банком.

Вже 18 листопада у Львові відбудеться зустріч між представниками західноукраїнських міст та Європейського інвестиційного банку, в якій візьмуть участь і представники від Рівного, які зможуть поставити усі уточнюючі запитання щодо можливостей впровадження та реалізації проекту.