КАТЕРИНА МАРЧУК: ” В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ЗДОРОВА УКРАЇНА” НА ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ №5 З’ЯВИТЬСЯ ТРИ НОВИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКА”

Три нових спортивних майданчика буде встановлено у дворах житлових будинків, розміщених на території вибочого округу №5. А саме: подвір’я багатоповерхівок на вул. Грушевського, 38 і 40 та вул.Орлова, 46. Про це розповіла депутатка від фракції «РІВНЕ РАЗОМ» по даному округу   Катерина МАРЧУК.

    Це стало можливим завдяки поданій заявці депутаткою для участі у програмі «Здорова Україна». 

       «Ще минулого року, я подала заявку із переліку будинків з мого округу, у дворах яких потрібно встановити спортмайданчики. Така ініціатива проводиться у рамках президентської програми “Здорова Україна”. Серед них, три поданих мною локації пройшли конкурсний відбір. На встановлених спортивних майданчиках також будуть стенди-інструкції «Тренуйся тут», на яких, за допомогою смартфона, можна буде зчитати QR-код, обрати рівень складності та виконати комплекс фізичних вправ за рекомендаціями віртуального тренера.Щиро радію, що жителі нашої громади матимуть сучасні спортивні локації», – розповіла Катерина МАРЧУК.

 Для довідки: У межах програми Президента «Здорова Україна» до кінця 2022 року передбачене будівництво 10 тисяч спортивних майданчиків. Про це повідомляє Офіс Президента. Зокрема проєкт передбачає створення в українських містах локацій «активний парк» і «спортивний майданчик». Також у межах проєкту розпочинається встановлення спортивних майданчиків, які будуть фактично в кожному дворі, – передбачається будівництво 10 тисяч таких об’єктів до кінця 2022 року.