Фракція «РІВНЕ РАЗОМ»: Тариф на тепло для квасилівчан буде на рівні із міським

1913 грн за 1 Гкал – саме такий тариф на послуги з теплопостачання для населення погодили члени Рівненського міськвиконкому під час засідання 9 листопада. Даний тариф є таким самим як і для мешканців Рівного.

«Різниці в тарифах на тепло в межах однієї громади бути не повинно. Це моя особиста позиція й позиція всієї команди «РІВНЕ РАЗОМ». Радий, що більшість членів виконкому погодились з нашими аргументами і тариф для мешканців Квасилова встановлений на рівні з тим, що діятиме для всього міста», – розповів секретар Рівнеради, очільник «РІВНЕ РАЗОМ» Віктор ШАКИРЗЯН.

«Позиція фракції «РІВНЕ РАЗОМ» і мене як представниці шостого виборчого округу незмінна і одностайна – тариф для мешканців Квасилова не може бути вищим, аніж у Рівному. Ми одна територіальна громада і якщо ми відшкодовуємо різницю в тарифах, то ми відшкодовуємо її однаково. Окрім того, сьогодні на виконкомі йшла мова, що такої можливості немає. Вважаю, що наше завдання як депутатів і полягає у тому, що її потрібно винайти. Мешканців не мають турбувати ці питання – це наша задача», – повідомила голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ», депутатка від шостого виборчого округу Світлана МАРЧУК.

Перед голосуванням до членів виконкому звернулась і староста селища Віта КИСІЛЬОВА.

«Прошу проголосувати за такий тариф,аби мешканці Квасилова відчули себе повноцінними членами Рівненської міської територіальної громади».

У результаті голосування 17 членів виконкому проголосували за тариф 1913 грн за 1 Гкал . Минулорічний тариф для квасилівчан становив 2130 грн.