ДОПОМОГА ОДИНОКИМ МАМАМ. НОВА ІНІЦІАТИВА ВІД ВОЛОНТЕРІВ “РІВНЕ РАЗОМ”

В умовах війни Волонтерський центр «Рівне Разом» започаткував черговий доброчинний проєкт. Він створений допомагати людям, які у час військової агресії проти нашої країни опинились у скрутних життєвих обставинах. Наші волонтери розпочали реєстрацію та видачу продуктових пакетів для соціально незахищених верств населення. Щоб не створювати одномоментного ажіотажу та не наражати людей на небезпеку, вирішили розпочати з такої досить вразливої категорії мешканців громади, як одинокі мами. А далі, в міру надходження гуманітарної допомоги,- розширювати перелік людей, які потребують допомоги.

Нагадаємо, що з перших місяців війни, робота у волонтерському центрі не припинялась ні на мить. Вона була зосереджена на підтримці внутрішньо переміщених громадян, які змушені були покинути свої домівки через ворожі обстріли та бомбардування. За цей час допомогу отримали близько двох тисяч таких тимчасово переміщених сімей. Окрім того, десятки гуманітарних вантажів постійно відправлялись для потреб військових частин та з’єднань ЗСУ на фронті, а також для потреб цивільного населення у прифронтових містах.

Але “Рівне Разом” намагається допомагати і тим, хто постійно мешкає у Рівному, членам нашої громади, які через війну і супутні з нею обставини опинилися у скруті та потребують підтримки. Контактний телефон Волонтерського центру «РІВНЕ РАЗОМ» незмінний – 068 729 55 56.