До спорудження будинку по Дачній 44 все ще є питання

   Питання щодо незаконної забудови у Рівному постійно перебуває на контролі депутатської комісії з питань хаотичної забудови міста, куди, в тому числі, входять секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та голова фракції «Рівне Разом» Світлана Марчук. На одному із засідань обговорювалось питання відносно законності спорудження будинку по вулиці Дачній 44. У результаті, забудовнику було видано припис з вимогою усунути порушення. Депутатка по цьому округу Світлана Марчук, реагуючи на звернення своїх виборців, нещодавно знову виїхала  на місце забудови.

«Забудовник по Дачній, 44 мав би припинити будь-які будівельні роботи. Сусіди дуже близько живуть, все бачать, цього не можна приховати. Роботи ведуться, роботи ведуться активно і це однозначно – є зафіксоване грубе порушення. Дане питання і надалі буде на моєму контролі та контролі громади та комісії з питань стихійної забудови Рівного». Про це повідомила голова фракції «Рівне Разом», Світлана Марчук.

Довідка «Рівне Разом»: Впродовж декількох місяців перипетії навколо спорудження будинку по Дачній, 44 у Рівному не вщухають. Причина –  забудовник повідомляє, що на цьому місці зводить індивідуальне житло. Втім, увесь розмах та об’єми будівництва демонструють протилежне. Це – багатоквартирний будинок. 28 травня завершилася позапланова перевірка об’єкту будівництва управлінням Державного архітектурно-будівельного контролю. Було виявлено ряд порушень, а саме збільшення загальної площі даного житлового будинку на приблизно 220 квадратів. Окрім того, були незначні  порушення відстаней від сусідніх будівель, які розташовані на сусідніх земельних ділянках. Як результат, був складений акт, протокол про адмінпорушення і припис про зупинку виконання будівельних робіт до їх усунення. Однак, як повідомляють мешканці, на території забудовник і далі рподовжує свої роботи. Дане питання і надалі буде на контролі комісії з питань стихійної забудови Рівного.