ДЕПУТАТКА РІВНЕРАДИ КАТЕРИНА МАРЧУК ВИСТУПИЛА ПЕРЕД ПОЛЬСЬКИМИ КОЛЕГАМИ У ЛЮБЛІНІ

Люблін є  партнером Рівного. Угоду про співпрацю між двома містами було підписано ще 1 жовтня 2013 року. Саме представники місцевої влади цього воєводства у Польщі всіляко підтримують українців, які з початком рашистської агресії змушені були покинути свої домівки. Мерія Любліна в особі Кшиштофа Становського допомогла українським волонтерам і  у проведенні декількох благодійних ярмарків, виручені кошти з яких спрямовуються на потреби Збройних сил України. 28 квітня волонтерка та депутатка Рівнеради від фракції «Рівне Разом»  Катерина МАРЧУК мала змогу виступити перед представниками місцевої влади Любліна з промовою.

« Вітаю колеги, брати та сестри! Гадаю, саме з 24 лютого ми твердо можемо вас так називати! В моїй країні війна. Я ніколи не могла собі уявити, що моє знайомство з Вами буде за таких обставин. З 24 лютого саме Польща простягнула нам руку допомоги. Ми за це Вам дуже дякуємо! Кожен громадянин вашої держави дав нам надійний тил, захист  і прихисток. Кожен Ваш громадянин з 24 лютого став волонтером для українців. Ми цього ніколи не забудемо. Про це будуть пам’ятати наші діти та онуки і про це буде писати історія.

Зараз на Рівненщині понад 40 тисяч біженців. Ці люди роками будували своє житло і зараз були змушені тікати, аби зберегти своє життя. В моїй країні немає жодного місця, де може бути спокійно і  безпечно.

Ми будемо  вас просити долучатися до  спільних проектів, аби разом відбудовувати наші міста. Будувати і надавати дах над головою людям, які невимушено його позбулися. Ще раз хочу всім подякувати від кожного українця, від кожної мами. Адже їм ви дали спокійне небо над головою.

   Надзвичайно вдячна владі Любліна, яка надала можливість організувати у Вас український ярмарок. Нам вдалося зібрати понад 30 тисяч доларів і це дозволило нам придбати автомобілі для наших військових. Це та маленька частина, яка  зможе зберегти їм життя. Ми будемо не втомлюватися вас просити  і надалі іти пліч о пліч з нами. Щиро дякую! Слава Україні!», –  підсумувала Катерина МАРЧУК.