Депутат від «РІВНЕ РАЗОМ» Сергій РИБАЧОК звернувся до чиновників з вимогою навести лад із видачею путівок для дітей з інвалідністю

«До мене звернулись батьки діток із вадами розвитку, які були обурені ситуацією із розподілом путівок на реабілітацію та оздоровлення у Рівному. Справа в тому, що путівки надходять централізовано на область і їх потім вже розподіляють між населеними пунктами Рівненщини. Батьки роками не можуть дочекатись цих путівок.

Хотілось би бачити прозоріший механізм. Можливо, запровадити електронну чергу тощо. Але, однозначно, – батьки мають розуміти, що відбувається. Вони не повинні ходити і стукати по кабінетах і вимагати те, що їм належить по праву», – пояснив Сергій РИБАЧОК.

Згідно із отриманим офіційним листом, який надійшов у громадську приймальню «РІВНЕ РАЗОМ» на запит депутата Рівнеради Сергія РИБАЧКА від Департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА, з травня 2021 року лише одна дитина з Рівного отримала путівку ортопедичного профілю (із 25 – ти спрямованих на область) та восьмеро дітей поїхали на реабілітацію та оздоровлення за путівками неврологічного профілю (із 60 – ти путівок розподілених на область).

«Рівне в структурі населення області займає 25 відсотків. Це є абсолютно нерівномірний розподіл. Гадаю, варто рахувати не по населенню, а по кількості дітей, які є на обліку. Також незрозумілою є ситуація і з обліком, з прозорістю розподілу цих путівок», – прокоментував Сергій РИБАЧОК.