Депутат спільно з батьківським комітетом ЗОШ № 9 вирішили питання з освітленням школи

«Рівне Разом» продовжує поступово реалізовувати передвиборчі завдання, з якими йшла до виборців та отримала їхню підтримку. У четвертому пункті нашої передвиборчої програми «Рівне Безпечне» (https://rivnerazom.com.ua/programa-pp-rivne-razom/), окрім запланованих широкомасштабних заходів (встановлення камер відоспостереження, нових світлофорів), чітко зазначено ще один надважливий пункт – «безпечний шлях з школи додому».
Представник батьківського комітету ЗОШ № 9 Рівного, що знаходиться по вулиці Марка Вовчка, 29А Назарій Вернюк звернувся до депутата від «Рівне Разом» на своєму окрузі Сергія Рибачка з проханням посприяти в освітленні території школи. Станом на сьогодні, подвір’я навчального закладу вже освітлюють якісні прожектори.
«Для «Рівне Разом» одним із пріоритетів є безпека дітей і, коли до мене звернулися представники батьківського комітету ЗОШ № 9 з проханням освітити територію школи, потрібно було реагувати максимально швидко. Адже темінь біля закладу часто стає спокусою для різного роду правопорушень і не лише. Як результат, сьогодні подвір’я освітлюється належним чином», – розповів Сергій Рибачок.