Чим допомогти? Віктор Шакирзян оглянув пошкоджений від бурі будинок

Повалені дерева, розкидане гілля, знеструмлення населених пунктів та пошкодження покрівель будинків. Такі наслідки буревію, який пронісся над Рівним 25 червня.

По провулку Дворецькому 53, ОСББ «Арістон» негода пошкодила дах будинку. На звернення голови ОСББ оперативно відреагував секретар Рівнеради Віктор Шакирзян та депутат по даному округу Анатолій Чугуєвець.

“Зірвало частину даху і дощем залило утеплений будинок. Вдячні ми секретарю міської ради Віктору Шакирзяну за те, що вчасно відреагували. Приїхали просто у приватному порядку домовились із приватною фірмою. Зараз вночі люди будуть робити на цьому даху, щоб завтра людей не заливало дощем”, – прокоментував Анатолій Чугуєвець.

“Насправді дуже погана ситуація, адже всі бачили, яка була буря. Не тільки нас зачепило, а й Львівщину. На завтра знову передають дощі. Ми намагаємось зробити так, щоб людей не затопило. Будемо реагувати якнайшвидше і робити так, щоб люди відчували підтримку від влади”, – прокоментував секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

Голова ОСББ « Арістон» Михайло Павлюк подякував Віктору Шакирзяну та Анатолію Чугуєвцю за оперативну реакцію та вжиті заходи. “Приємно вражений, що так швидко відгукнулась наша влада. Дякую за підтримку»,- поділився пан Анатолій.

До слова, буря пошкодила не один будинок у місті. Представники влади зазначили, що будуть оперативно реагувати на звернення та допомагати людям боротися із наслідками негоди. Вже цього ранку на екстренній нараді зібрались представники усіх комунальних служб міста, аби розробити план дій щодо усунення наслідків негоди та допомоги постраждалим.

Трансляція зі сторінки Віктора Шакирзяна :