ЧЛЕНИ КОМІСІЇ ВИНЕСЛИ РІШЕННЯ З ПРИВОДУ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ТРЬОХ ВУЛИЦЬ У РІВНОМУ

Замість вулиці Костромської – вулиця Захисників Маріуполя, а замість Тувинських добровольців – Волонтерська, натомість Вітебської – Кастуся Калиновського – борця за свободу білоруського народу (саме його іменем названий добровольчий білоруський батальйон, що стоїть на захисті Києва). Таке рішення 5 квітня прийняли члени комісії. Секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН подякував присутнім за оперативність. Особливо Миколі Капітулі та Андрію Жив’юку, рівненським краєзнавцям, за проведену попередньо роботу.

Моя позиція й позиція членів комісії одностайна – «руському міру» в Україні більше немає місця. Усі назви пов’язані з країною-терористом, яка заливає кров’ю українську землю, мають зникнути назавжди»,- повідомив Віктор Шакирзян. За словами секретаря Рівнеради, вже за тиждень члени комісії напрацюють пропозиції з перейменування порядку 40 вулиць. 5 квітня винесли рішення по трьом з найбільш одіозними назвами.

Нагадаємо, декількома днями раніше, секретар Рівнеради Віктор Шакирзян виступив з ініціативою перейменування вулиці Костромської. До війни саме Кострома була містом побратимом Рівному. Втім, сьогодні на центральній площі міста красується закривавлений російський знак “Z”.

Ганьба для нас далі зберігати назву вулиці Костромської у Рівному. Пролита кров, відібрані життя невинних й мародерство не можуть бути забуті. Костромську треба терміново перейменувати! Нехай ця вулиця і її нова назва увічнить пам’ять про безневинно замордованих жертв у місті Буча“,- повідомив секретар Рівнеради, продемонструвавши світлину з вулиць колись міста-побратима Рівного Костроми.