29 червня відбулося засідання координаційної ради питань безпеки дорожнього руху

В засіданні взяли участь депутати від фракції «Рівне Разом».

«Зробити дороги міста безпечнішими для водіїв та пішоходів – головне завдання координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху. В порядку денному, який сформовано за зверненнями рівнян – 44 питання. Кожне з них має свою непросту історію, а тому РАЗОМ з представниками поліції, дорожниками та громадськими експертами, мусимо детально пропрацьовувати десятки варіантів, врахувавши всі чинні норми безпеки», – розповів секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.

«Разом шукаємо можливості вирішення проблем, з якими звертаються мешканці мого 6-го округу: – облаштування пішохідно-перехідних смуг та зупинок, для забезпечення безпеки руху маршрутів 61 та 61А, а також функціонування нового автобусного маршруту 31 “Щасливе -АС Чайка”!

– прийняття в експлуатацію місця розвороту маршруту 61 по вул. Корнинській!

– можливість облаштування пристроїв заспокоєння руху на вулиці Чорновола біля нерегульованого переходу поблизу Свято-Воскресенської церкви, а також систем відеофіксації по вул. Карнаухова, Басівкутська!

Окрім того, нагального вирішення потребують життєво важливі проблеми, з якими звертаються мешканці Квасилова, а саме облаштування зупинок громадського транспорту, тротуарів, обмеження руху великогабаритного транспорту», – повідомила голова фракції «Рівне Разом» Світлана Марчук.

«Члени координаційної ради погодили питання зміни схеми дорожнього руху з облаштування заїзду з вулиці Богоявленської між будинками Коновальця 10 та Коновальця 14. Також обговорили можливі варіанти облаштування безпечного проїзду по провулку Шпанівський. Прийняли рішення, винести це питання на засідання сесії Рівнеради, задля обговорення припинення руху провулком та будівництва об’їзної дороги», – прокоментував депутат від «Рівне Разом» Михайло Жаровський.