16 вересня відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівнеради

Депутати розглянули 23 питання.

Чимало з них стосувалися внесення змін до вже діючих міських програм.

Серед них – внесення змін до Програми розвитку КП «Електронік – Рівне».

Так Сьогодні на засіданні бюджетної комісії Рівненської міської ради депутати розглянули низку питань, серед як внесення змін до Програми розвитку Комунального підприємства «Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне».

Директор закладу продемонстрував присутнім фото приміщень, дахів та інших локацій табору, які потребують нагального усунення проблем.

Серед іншого – це дах у приміщенні, де розташована соляна кімната. Там зберігається 20 тонн солі, яку працівники захистили самотужки. Втім, у закладі побоюються, що за рік-два почне руйнуватись все приміщення. Тож зреагувати потрібно негайно. Також депутати погодили виділення додаткових коштів на зміцнення матеріально-технічної бази «Електроніка».

Зокрема, це придбання трактора, встановлення системи сигналізації, відновлення водопровідної вежі.

«Щодо трактора, то ми вже знайшли варіант для господарських потреб. У нас все: дрова, постіль та інше працівники носять вручну, взимку сніг прибирають лопатами. Це все люди роблять і ми хочемо спростити їм завдання, тож ця річ у господарстві потрібна. На систему сигналізації потрібно 100 тисяч гривень, щоб покрити всю територію. Це буде економічно вигідніше, адже один працівник не охоплює 6 гектарів, як може охопити ця система сигналізації. Відновлення водопровідної вежі: одна вежа в нас знаходиться за 800 метрів від табору, а інша – старіша, знаходиться на території «Електроніка», вона ці роки не працювала, але за дослідженнями вода там краща, аніж та, якою ми зараз користуємось. Тому хочемо за 50 тисяч прочистити стару та купити новий насос для того, щоб видобувати цю воду», – розповів Олег Хижняк.

Для довідки: Від початку червня у «Електроніку» оздоровили понад 1300 дітей. За рахунок цього заклад отримав майже 10 мільйонів гривень. Ці кошти планують спрямувати на ремонт в одному з корпусів, в тому числі замінити вікна та обладнання санвузлів. У «Електроніку» мають на меті запропонувати відвідувачам кращі умови та стати конкурентоспроможними, аби до них їхати і дорослі, і діти.