11 жовтня представники Координаційного комітету громадського бюджету Рівного затвердили підсумки голосування та визначили проекти-переможці

Вперше у голосуванні цьогоріч взяли участь мешканці Квасилова. Так, за облаштування міні-футбольного поля на території селища проголосувало 1 284 мешканці громади. Сума проекту – 999 922 гривні.

«Дякую усім за активну участь та голосування. Це показує, що мешканцям небайдуже, яким буде їх місто вже завтра і вони готові активно долучатися до процесу,» – розповів очільник РІВНЕ РАЗОМ, секретар Рівнеради Віктор ШАКИРЗЯН.

« Цьогоріч люди віддавали свої голоси за декілька проектів. Причому, не лише за той, який їм ближче через місце проживання чи особисте знайомство з авторами проекту. Зросла активність мешканців і відносно бачення глобальних проблем громади, які можна вирішити через реалізацію тієї чи іншої ініціативи.

Мене, як депутатку шостого виборчого округу дуже порадував цьогоріч Квасилів. Особисто бачила як малеча закликала мешканців голосувати за проект зі встановлення міні-футбольного поля. І маємо результат!», – прокоментувала членкиня Координаційного комітету Громадського бюджету Рівного, голова фракції «РІВНЕ РАЗОМ» Світлана МАРЧУК.

«Дуже гарно спрацювали батьки і діти футбольного клубу «Квасилів». Багато людей почули, проголосували за міні-футбольне поле з штучним покриттям. Воно буде розміщене поблизу великого футбольного поля. Наразі необхідно сформувати земельну ділянку. Опікуватись реалізацією проекту буде КЗ «Спорт для всіх», який і займатиметься встановленням міні – футбольного поля», – розповіла староста селища Віта КИСІЛЬОВА.

«Щиро вражена активною участю молоді в голосуванні за громадський бюджет міста цьогоріч у порівнянні з минулими роками! Це чудово, що молодим людям небайдужий розвиток нашого міста. Кожен голос змінює його та розвиває. Приємно бачити людей, які справді розуміють як зробити кращим те, що тебе оточує вже сьогодні!», – розповіла членкиня координаційного Комітету громадського бюджету Рівного від ГО «РІВНЕ РАЗОМ» Іванна ОДЕЙЧУК.

Нагадаємо, загалом у 2021 році було подано 117 проектів на загальну суму 64 924044 гривні. З них : – 55 великих проекти на суму 51 410 409 гривень; – 62 малих на суму 13 513 635 гривень. Допущено до голосування 107 проектів. З них: 49 великих та 58 малих.

Обсяг коштів громадського бюджету на 2021 рік визначено: – для великих проектів – 7 мільйонів гривень; – для малих проектів – 3 мільйони гривень. – Кількість осіб, що взяли участь у голосуванні становить – 23416 осіб.